18.04.2014 4931

Дружня співпраця зі школами міста в рамках екологічної акції «Посади своє дерево»

15 квітня 2014 року в Уманському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» педагоги та учні, спільно з викладачами та студентами кафедри обліку і аудиту Уманського національного університету садівництва під керівництвом доцента кафедри Шевченко Наталії Олександрівни, провели екологічну акцію «Посади своє дерево», присвячену Дню довкілля.

В рамках акції було посаджено плодоягідні і декоративні дерева та кущі, троянди. Студенти також навчали учнів основних вимог підготовки дерев до посадки та догляду за ними.

Кожен учень і студент, який брав участь у акції, зможе пишатись результатами власної праці. Такі заходи виховують у молодих людей бережне ставлення до живої природи та потребу змінювати світ на краще власною працею. Тож нехай кожен куточок України буде мальовничим!

Цього ж дня учні випускних класів НВК № 7 відвідали Уманський національний університет садівництва. Для гостей була розроблена цікава програма, яка передбачала знайомство з університетом і студентським містечком.

Від відвідування двох навчальних закладів задоволеними залишилися всі, адже позитивна співпраця, що сприяє наповненню людей позитивними емоціями, враженнями та новими знаннями, відкриває нові можливості та перспективи.

Олена Матрос, к.е.н., ст. викладач кафедри обліку і аудиту