+38 (04744) 4-69-87
Остання редакція: 30 грудня 2016

Досягнення УНУС в світовому екологічному рейтингу університетів

У 2010 році Університет Індонезії ініціював проведення екологічного рейтингу світових університетів, який згодом отримав назву “UI GreenMetric world University Ranking”.

Ініціатива його розробників спрямована на привернення уваги академічної громадськості до вирішення питань екології. Шість основних критеріїв рейтингу включають показники споживання і економії енергії, раціонального використання водних ресурсів, зберігання і переробки відходів, використання екологічно чистих транспортних засобів, оцінюється площа зелених насаджень на території студмістечка. Також в рейтингу враховуються показники освітньої та наукової діяльності за даним напрямом.

29 грудня 2016 року було оприлюднено результати сьомого екологічного рейтингу, в якому взяли участь 516 університетів із 74 країн світу. Уманський національний університет садівництва виступає активним учасником рейтингу другий рік поспіль. За даними екологічного рейтингу, Уманський національний університет садівництва посів 147 місце , а серед ВНЗ України – друге.

Підтримуючи світові тенденції сталого розвитку навколишнього середовища, Уманський національний університет садівництва планує подальше впровадження програми екологізації, спрямованої на раціональне використання природних ресурсів, розвиток екологічної інфраструктури, ведення інформаційної політики і формування екологічних звичок.