04.09.2018 5035

Допомагати університету – то велика честь

Уманський національний університет садівництва, як сучасний заклад вищої освіти, завжди відкритий до конструктивної та плідної співпраці. І одним з яскравих прикладів цього є співробітництво університету з Благодійним фондом «Фонд Бориса Колесникова» та з самим відомим меценатом.

Цього разу, в рамках дружнього візиту до Уманського НУС, Борис Вікторович зустрівся з керівництвом та студентським загалом університету, а також відвідав лабораторії кафедри інформаційних технологій, комп’ютерне та програмне забезпечення для яких було придбано за кошти Благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова».

Допомагати університету – то велика честь

Під час зустрічі зі студентами ректор університету Олена Непочатенко подякувала Борису Вікторовичу та зазначила: «Нині ви зробили значний внесок у розвиток вітчизняної аграрної освіти та підготовку конкурентоспроможних фахівців».

Допомагати університету – то велика честь

У свою чергу Борис Вікторович наголосив: «Допомагати університету – це велика честь. Адже раніше не було такої бази знань, як зараз, а освічена молодь – це майбутнє держави!».

Допомагати університету – то велика честь

Загалом зустріч відомого суспільного діяча та мецената зі студентською молоддю відзначалася приязною атмосферою та зацікавленістю. Адже під час діалогу були обговорені не лише актуальні для студентства питання професійного спрямування, а й спортивного життя. А головним лейтмотивом бесіди стала наступна думка, висловлена професіоналом: «Чим більше ви маєте знань, тим успішнішими будете в житті».

Борис Колесніков зустрічається зі студентами Уманського НУС вже не вперше. Перше знайомство відбулося наприкінці весни, коли Борис Вікторович завітав до УНУС аби розповісти про діяльність Благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова» та запросити бажаючих на екскурсію на передові підприємства харчової промисловості Донецької області – «АПК-Інвест», «Конті» та «Artwinery», потужність та процеси виробництва яких знаходяться на одному з вищих рівнів Європейського стандарту, яким і скористалася студентська молодь.

Допомагати університету – то велика честь

Тож під час уже нинішньої зустрічі студенти подякували Борису Колеснікову за екскурсію, наголосили на її значній пізнавальній цінності та вручили корзину яблук з університетського саду.

Насамкінець Борис Вікторович зазначив, що в планах благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова» і надалі підтримувати тісний зв'язок з Уманським НУС.

Прес-центр Уманського НУС