05.07.2017 5789

До уваги вступників!

В Україні розпочинається вступна кампанія. І тому для абітурієнтів, які успішно склали ЗНО у 2016–2017 році, в Уманському національному університеті садівництва розпочато реєстрацію електронних кабінетів для вступників.

За допомогою та порадами звертайтеся до Консультаційного центру Уманського НУС, який знаходиться за адресою: вул. Інститутська 1, корпус 4, кабінети 171, 174.

Для успішної реєстрації електронного кабінету необхідно мати власну діючу електронну пошту та пред’явити оригінали:

• сертифіката ЗНО;
  • атестата та додатка до нього;
  • паспорта й ідентифікаційного коду;
  • довідки про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до додатку 13 Правил реєстрації місця проживання (для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу);
  • кольорову фотокартку розміром 3х4 см.

Довідки за телефонами:

(04744) 3-07-32,