29.11.2018 5493

До Уманського НУС завітала «Ліга Сміху»

У рамках всеукраїнського туру з нагоди 5-річчя фестивалю «Ліга Сміху», гумористи завітали до Уманського національного університету садівництва, де провели два феєричних, емоційно насичених і позитивно заряджених виступи. Під час кожного з концертів, протягом двох годин, глядачі безперервно сміялися й аплодували командам, а також задавали питання на «розминці».

До Уманського НУС завітала «Ліга Сміху»

Як повідомляє офіційний сайт «Ліги Сміху», в ювілейному турі паралельно працюватимуть 5 складів найпопулярніших команд. «У гумористичному марафоні візьмуть участь команди – «Загорецька Л.С.», «VIP-Тернопіль», «Вінницькі», Луганська збірна, «Дніпро», «Тріо різні», «Ніколь Кідман», «Стадіон «Діброва», «Ветерани космічних військ», «Отдыхаем вместе», Збірна Кременчука, «30+» та інші», – зазначає сайт.

Про старт ювілейного всеукраїнського туру оголосив ведучий і продюсер проекту Володимир Зеленський під час зйомок Зимового Кубка «Ліги сміху».

П’ятиріччя існування проекту «Ліга сміху» в Уманському НУС разом із університетським загалом святкували команди «Отдыхаем вместе» (Хмельницький), «Загорецька Людмила Степанівна» (Львів) і «Ветераны космических войск» (Київ, Остер, Прилуки). Глядачі Уманського НУС отримали величезне задоволення від гумористичної програми та дарували артистам щирі посмішки. Ми дякуємо командам за неймовірний заряд позитиву, за подароване свято та чекаємо на наступні зустрічі.

Рада студентського самоврядування університету висловлює щиру вдячність ректорату університету та Центру культури і виховання студентів за всебічну підтримку в організації заходу.

Валентина Пастух, член ради студентського самоврядування університету

Error