26.09.2016 4631

Дні європейської спадщини в Уманському НУС

Цьогоріч у вересні в Умані вперше пройшли Дні європейської спадщини, до яких наше місто долучилося за запрошенням міста Львова.

Активну участь у Днях взяв Уманський національний університет садівництва. Оскільки основною метою проведення даного заходу є підняття завіси невідомості над культурними об’єктами та цінностями, незнайомими широкому загалу, Уманський НУС не міг залишитися осторонь, адже за понад 170-річний період існування нашому навчальному закладу є чим вразити туристів, як обізнаних, так і початківців.

Дні європейської спадщини в Уманському НУС

Цікавість до об’єктів, запропонованих УНУС до перегляду й ознайомлення, висловила значна кількість туристів, серед яких не лише гості міста, а й самі уманчани та представники міської влади.

Дні європейської спадщини в Уманському НУС

Це й не дивно, адже Уманський НУС запропонував відвідувачам цілий історично-екзотичний екскурс! У програмі маленької подорожі були і закарбовані на сторінках старовинних книг історії з життя спудеїв XIII–XIX століття, представлені у музейній кімнаті Наукової бібліотеки УНУС, і рідкісні представники флори, що застигли в експонатах Наукового гербарію університету, і таємничі, замислені у своїй приховані красі мінерали, дбайливо зібрані та збережені у музеї кафедри агрохімії і ґрунтознавства, і звичайно ж родзинка заходу – неймовірне буяння тропічних рослин у серці України.

Дні європейської спадщини в Уманському НУС

Гості маленької, але такої насиченої подорожі були приємно здивовані та захоплені побаченим. І це є правдивою емоцією, адже Уманський НУС – навчальний заклад з віковими освітніми традиціями та науковими надбаннями, – має чим вразити відвідувачів!

Прес-центр Уманського НУС