22.11.2014 4637

Діяльність ради молодих учених Уманського НУС

Наукова спільнота є потужним джерелом розвитку українського суспільства, яке може не тільки діагностувати причини розвитку проблемних ситуацій, але й розробити дієві та ефективні рекомендації щодо їх вирішення та втілення в життя. А розвиток молодої наукової еліти повинен стати пріоритетним напрямом в діяльності держави за умови бажання останньої якнайшвидше перейти до найвищих технологічних укладів.

Діяльність ради молодих учених Уманського НУС

Саме тому робота ради молодих учених Уманського НУС сприяє підвищенню наукового і професійного рівня молодих вчених, а також координує їх діяльність, спрямовану на розвиток наукових ініціатив і закріплення молодих кадрів в університеті.

Діяльність ради молодих учених Уманського НУС
Рада молодих учених Уманського Національного університету садівництва поєднує доцентів та викладачів, які успішно займаються науковою діяльністю, присвячують себе досягненню цілей Ради і беруть активну участь у науковому і соціальному житті університету. Зокрема, організовують та проводять наукові зустрічі, симпозіуми, круглі столи, тренінги, науково-практичні семінари, конференції. Так, 20 листопада за сприяння Ради молодих учених Уманського НУС було організовано й проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Актуальні питання сучасної аграрної науки».

Ігор Прокопчук, голова ради молодих учених Уманського НУС

Error