Повідомити про новину

Діліться теплом своїх сердець!

Ось уже другий рік поспіль викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування разом зі студентами факультету економіки і підприємництва святкують Андріївські вечорниці разом з почесними гостями – бійцями АТО та волонтерами штабу «Разом». Звичайно, незмінно учасниками є студенти факультету та просто всі бажаючі.Цьогоріч присутні повністю поринули у вир вікових традицій українських вечорниць, адже аматорська трупа акторів викладалася на повну, щоб передати всі емоції та дух давніх часів.

Кожен із артистів ділився з глядачами частинкою свого серця, даруючи справжній вихор позитивних і світлих емоцій. Особливу увагу приділяли саме бійцям, адже саме завдяки їм ми живемо під чистим, мирним небом.
По закінченню виступу старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Леся Барабаш подякувала гостям за їхню відвагу й мужність, а очільник волонтерського штабу Світлана Скляренко висловила вдячність організаторам заходу заступнику декана факультету економіки і підприємництва Світлані Власюк, викладачам кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталії Бондаренко і Лесі Барабаш та студентам за можливість відвідати імпровізоване свято, набути таких необхідних у наш скрутний час яскравих емоцій та увагу до справжніх героїв нашого часу.
Всі були задоволені проведеним часом, тому можна сказати лиш одне –діліться теплотою своїх сердець з іншими.

Наталія Щербина, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Переглядів - 718

top