02.09.2013 7145

День знань в агротехнічному коледжі Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва, успішно провівши вступну кампанію, підійшов до Дня знань із вагомими здобутками.

Незважаючи на те, що минулий навчальний рік був нелегким, він ознаменувався для навчального закладу цілою низкою значних подій. До науково-навчального комплексу, створеного у 1997 році на базі Уманського НУС, який об’єднував 6 коледжів і технікумів Черкаської області, долучився ще один – Ананьївський державний аграрно-економічний технікум, який знаходиться в Одеській області.

2 вересня представники ректорату Уманського НУС вітали своїх колег та першокурсників з Днем знань на святковій лінійці у коледжах – структурних підрозділах університету.

День знань в агротехнічному коледжі Уманського НУС

Традиційна лінійка, присвячена Дню знань, відбулася і в Уманському агротехнічному коледжі. Урочистості, які проходили на центральному майданчику навчального закладу, розпочалися Гімном України та внесенням державного прапора. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за мирне небо, а відмінники навчання поклали квіти до пам’ятника полеглим воїнам.

Учасників свята привітав в.о. директора коледжу Віталій Кужель, який побажав першокурсникам розважливості, мудрості та наполегливості при здобутті знань, а викладачам – терпіння та творчих успіхів.

День знань в агротехнічному коледжі Уманського НУС

Із привітаннями з нагоди Дня знань до першокурсників звернулася ректор Уманського НУС, професор Олена Непочатенко: «Дорогі першокурсники! Ви стали студентами Уманського агротехнічного коледжу, аби на один крок наблизитися до мрії про здобуття вищої освіти. Тож бажаю вам творчого завзяття, життєвого ентузіазму, невгамовного прагнення до знань, віри у власні сили, легкості у підкоренні наукових вершини та подоланні усіх перешкод».

Звертаючись із щирими та сердечними вітаннями до батьків першокурсників, Олена Олександрівна подякувала за виховання дітей та переконливо наголосила: «Наш колектив завжди славився своїми добрими традиціями, і ми запевняємо, що ми й надалі будемо намагатися не лише підтримувати, а й примножувати ті починання, які ви заклали у душі і серця ваших дітей. Ми зобов’язуємося надати їм гідний рівень знань і виховати з них справжніх фахівців своєї справи. Бажаю вам міцного здоров’я, витримки, терпіння і віри в світле майбутнє ваших дітей і нашої країни!».

Вітання з Днем знань від ректора університету прозвучали також в адресу колег, які протягом навчання передаватимуть свої знання, вміння та навички студентам: «Шановні колеги! На вас покладається велика відповідальність – допомагати студентам реалізовувати їх мрії. Дякую вам за працю і душу, яку ви вкладаєте у своїх вихованців, за тепло, яке ви даруєте їм. Нехай ніколи не згасне у ваших очах вогонь педагогічного завзяття, праця приносить задоволення, в родинах панують мир, затишок і благополуччя, а трудові і наукові звершення стали гордістю не лише нашого науково-навчального комплексу, а й всієї України».

День знань в агротехнічному коледжі Уманського НУС

До теплих привітань виступаючих приєднався і начальник управління агропромислового розвитку Артур Житніковський, який побажав першокурсникам знайти взаєморозуміння з викладачами та наполегливо оволодівати знаннями.

День знань в агротехнічному коледжі Уманського НУС

І ось настали хвилюючі моменти свята – вручення символічних книги та ключа знань, які відкриють двері у світ науки, та залікової книги й студентського квитка першокурсникам.

Велика родина коледжу поповнилася новими студентами, тож побажаймо першокурсникам цікавого навчального року, насиченого знаковими подіями, та легкого студентського життя.

Прес-центр університету