08.06.2016 7131

День поля на Агро Арені

6 червня 2016 року студенти четвертого і п’ятого курсів факультету агрономії взяли участь у Дні поля на Агро Арені, який проводили компанії ТОВ «Байєр» та ТОВ «Седна-Агро». Для  студентів провідними фахівцями цих компаній були прочитані лекції з інноваційних технологій вирощування сільськогосподарських культур, зокрема, із систем захисту рослин від бур’янів, шкідників та збудників хвороб.

День поля на Агро Арені

Крім того студенти мали можливість ознайомитись з станом посівів таких польових культур як пшениця озима, ячмінь озимий та ярий, ріпак озимий та ярий, кукурудза, буряк цукровий, соняшник, соя, які вирощуються за сучасними інтенсивними технологіями.

День поля на Агро Арені

По закінченню студенти взяли участь в інтелектуальній вікторині, яку проводили фахівці компанії ТОВ «Байєр», і були нагороджені цінними подарунками.

Заступник декана з навчальної роботи, доцент

Максим Калієвський