06.12.2016 4613

День мужності і відваги

День Збройних Сил України  -  це свято, що увібрало в себе славні і ратні традиції  декількох століть - від Київської Русі до  Другої світової  війни.  Сьогодні для нас слова «захисник Вітчизни» перестали бути лише  шаблонним, абстрактним, гучним  висловлюванням, а слова «війна», «бойові дії» перетворилися на гірку і жорстоку правду життя. В цей день ми складаємо глибоку шану всім, хто в різні періоди боронив честь і свободу рідної землі.

Напередодні цього свята  всі з особливим теплом згадують про тих, кому доводиться і зараз боронити кордони нашої країни, про наших героїв АТО. Не став винятком і  факультет агрономії Уманського НУС, де було проведено низку заходів, присвячених цій даті.

Так, члени ради студентського самоврядування факультету відвідали волонтерський центр «До Перемоги»,  де познайомились з його роботою та передали ліки учасникам АТО.

День мужності і відваги

Студентів радо зустріла волонтер  Інна Безпалько, яка розповіла, що центр був заснований у 2014 році на початку бойових дій на Сході. Організатором його стали  Ольга Ситник і Роман Бовкун.

День мужності і відваги

З 2015 року центр функціонує як громадська організація і передає гуманітарну допомогу воїнам  в зону АТО. Керівник волонтерського центру  Ольга Ситник  вже 15 разів побувала в зоні АТО у найгарячіших точках: Щастя, Дебальцеве, Тепле,   Попасна, Слов’янськ, Артемівськ,  Амвросіївка, Сонцеве. Вона зі своїм чоловіком В’ячеславом доставляли одяг та їжу десяткам солдатам Уманщини.

День мужності і відваги

Інна Василівна зазначила, що спільним зусиллями ми зможемо допомогти ще не одному бійцю.

День мужності і відваги

Також у групах пройшли виховні години, а кураторами 32-аг та 33-ас груп Жанною Новак та Андрієм Новаком була організована зустріч з учасником бойових дій Миколою Метчиковим, який був тяжко поранений, а після одужання став студентом 31з-а групи Уманського НУС.

День мужності і відваги

У ході зустрічі Микола розповів про події, у яких він брав участь як військовослужбовець АТО, про своє життя від шкільних до студентських років та побажав студентам стати хорошими спеціалістами, вирощувати хліб і ніколи не знати жахіття війни.

День мужності і відваги

Тож щиро вітаємо всіх нинішніх і колишніх воїнів, ветеранів та учасників війни, військовослужбовців, батьків та матерів солдат з Днем Збройних сил України!

Щиро бажаємо Вам оптимізму, мужності, надійного родинного тилу, здоров’я, мирного неба та спокою на рідній землі. Спасибі за те, що Ви у нас є!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії

Error