Повідомити про новину

День коледжів на кафедрі обліку і аудиту

День коледжів, який організовує факультет економіки і підприємництва Уманського НУС, вже давно став гарною традицією для знайомства студентства відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС та самого університету.

Цьогоріч на свято було запрошено більш близько 300 гостей. На кафедру обліку і аудиту завітало понад 80 студентів з  коледжів та технікумів, серед яких були представники Уманського агротехнічного коледжу, Ананьївського аграрно-економічного технікуму,  Тальнівського будівельно-економічного коледжу, Городищенського коледжу.

Для гостей була розроблена цікава програма, яка передбачала знайомство з університетом і студентським містечком, а також коротку екскурсію до національного дендрологічного парку «Софіївка».

Одразу після пленарного засідання наукової студентської конференції «Молода економіка», присвяченої 170-річчю університету, яке відбувалось в актовій залі, студентство частували в університетській столовій. Підкріпившись, відпочивши та набравшись сил, студентська молодь одразу долучилася до різноманітних конкурсів та розважальних ігор, які проводилися в рамках спільного Дня здоров’я  в Білогрудівському лісі. У програмі були спортивні змагання, конкурс стінгазет, кулінарний конкурс, конкурс талантів тощо.

Гарний настрій та позитивне враження від нових знайомств стали фінальним акордом для учасників Дня коледжу.

Олена Матрос, ст. викладач кафедри обліку і аудиту

Переглядів - 2465

top