Повідомити про новину

День коледжів на кафедрі маркетингу

Гарною традицією Уманського НУС стало відзначення «Дня коледжів», в рамках якого студенти відокремлених структурних підпрозділів університету знайомляться з освітнім процесом у ВНЗ.

Цьогоріч кафедра маркетингу гостинно зустрічала делегацію студентів та викладачів відокремлених структурних підрозділів Уманського агротехнічного коледжу та Ананьївського аграрно-економічного коледжу Уманського НУС.

Після ознайомчої екскурсії з кафедрою із привітальним словом перед гостями виступив завідувач кафедри маркетингу д.е.н., професор Руслан Мудрак.

Про переваги та перспективи навчання в Уманському національному університеті садівництва розповіли студенти 31-ма групи Зоряна Гайдай та Каріна Тернавська.

Цікавим було проведення інтелектуальних конкурсів, активну участь в яких взяли усі присутні. Команди презентували розробки власних назв торгових марок продукції та займалися створенням їх реклами.

Наприкінці зустрічі учасникам олімпіади з маркетингу було вручено сертифікати та пам’ятні подарунки.

Діана Соковніна, к.е.н., ст. викладач кафедри маркетингу