Повідомити про новину

День коледжів на кафедрі маркетингу Уманського НУС

11 квітня 2014 року на базі факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було проведено День коледжів, присвячений V Всеукраїнській науковій студентській конференції.

Після пленарного засідання студентам коледжів запропонували ознайомчу екскурсію територією Уманського національного університету садівництва, а саме – з навчальними корпусами, гуртожитками, центром дозвілля та відпочинку й об’єктами сфери обслуговування.

Викладачі кафедри маркетингу, Тетяна Бортник, Андрій Харенко та Діана Соковніна радо зустріли та протягом дня супроводжували делегації Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму, ВСП Городищенського коледжу УНУС та ВСП Шевченківського коледжу УНУС.  

Зацікавило наших гостей відвідування навчально-дослідної оранжереї,  завідувач якої, ст. викладач кафедри садово-паркового господарства Володимир Вітенко, розповів історію створення теплично-оранжерейного комплексу, створення колекції екзотичних рослин та умови вирощування і догляду за ними.

У Білогрудівському лісі під час спортивних змагань з волейболу, міні-футболу, гирьового спорту та естафет вдало змагалися студенти кафедри маркетингу, Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму, Городищенського та Шевченківського коледжів. Переможці були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками.

На завершення святкування відбувся дружній концерт за участю студентів коледжів структурних підрозділів та Уманського національного університету садівництва.

Діана Соковніна, к.е.н., доцент кафедри маркетингу

Переглядів - 2251

top