15.05.2015 5285

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Гарною традицією на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС стало проведення зустрічей студентів УНУС з вихованцями коледжів – структурних підрозділів університету.

Цьогорічна зустріч студентів-фінансистів зі своїми колегами проходила у дружній і теплій атмосфері. Молодь з ентузіазмом і азартом взяла участь в інтелектуальній грі «Я і фінанси», здійснила прогулянку територією студмістечка, відвідала Музей стародруків Наукової бібліотеки університету та з захопленням оглянула екзотичні рослини в оранжерейному комплексі.

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Усі учасники Дня коледжів за результатами раніше проведених олімпіад одержали сертифікати, які дають їм право на першочерговий вступ до УНУС, а також були нагороджені солодкими призами.

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту