23.09.2015 4915

Демократія – основа існування сучасного суспільства

22 вересня на кафедрі фінансів і кредиту було проведено виховну годину, присвячену Міжнародному дню демократії. Головною метою проведення заходу стала активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування демократії в Україні.

Нині демократію відносять до основних і універсальних суспільних загальнолюдських цінностей, адже саме вона є фундаментом для побудови принципів функціонування всіх провідних держав.

Демократія – основа існування сучасного суспільства

Студенти-фінансисти 2–5 курсів дізналися багато нового та цікавого про принципи побудови місцевої демократії як загальноєвропейської цінності, що опирається на кращі досягнення та практики в галузі управління. Було проаналізовано механізми демократії та її основні проблеми.

Демократія – основа існування сучасного суспільства

Наталія Бондаренко, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту, куратор 31-ф групи