25.04.2015 4848

Делегація Уманського НУС взяла участь у IV Міжнародному симпозіумі «Освіта та ринок праці» в Польщі

15–16 квітня делегація представників Уманського національного університету садівництва взяла участь у IV Міжнародному симпозіумі «Освіта та ринок праці», що проходив у Державній Вищій Професійній Школі в Плоцьку (Польща).

Під час пленарних засідань, що проходили в рамках симпозіуму, з доповіддю «Проблеми працевлаштування випускників вищих навчальних закладів» виступила ректор Уманського НУС, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко; регулювання ринку фінансових послуг в Україні у своїй доповіді охарактеризував доцент кафедри маркетингу, кандидат економічних наук Віталій Рибчак; про фінансування сільського господарства в Україні йшлося у доповіді кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і кредиту Богдана Гузара; старший викладач кафедри економіки, кандидат економічних наук Олександр Непочатенко розповів учасникам зібрання про економічні чинники конкурентоспроможності сільськогосподарського персоналу в Україні.

Члени делегації Уманського НУС неодноразово наголошували, що в умовах ринкової економіки рівень добробуту постає визначальним чинником у забезпеченні переважної частини матеріальних і духовних потреб молоді. Однак обмеженість змоги держави безпосередньо розв’язувати значну частину проблем означає перекладання їх тягаря на самих молодих людей.

У рамках Симпозіуму також відбулася Міжнародна студентська конференція, присвячена проблемам працевлаштування молоді, на якій з вітальним словом виступила ректор Уманського НУС, професор Олена Непочатенко. Олена Олександрівна привітала учасників та гостей конференції та наголосила на важливості проблеми працевлаштування молоді, котра має стати державним пріоритетом і потребує поєднання зусиль науковців з різних країн для успішного її вирішення.

Під час проведення симпозіуму відбулася також зустріч делегації Уманського НУСз адміністрацією Державної Вищої Професійної Школи в Плоцьку, у ході якої були обговорені можливі шляхи поглиблення наукової співпраці між Уманським НУС та Державною ВищоюПрофесійноюШколою в Плоцьку.

Представники УНУС на чолі із ректором Оленою Непочатенко провели також ряд зустрічей із польськими роботодавцями щодо співпраці у сфері подальшого працевлаштування випускників нашого ВНЗ закордоном.

Оксана Кіфоренко, викладач кафедри фінансів і кредиту