Повідомити про новину

Делегація Уманського НУС стала учасником урочистих заходів з нагоди святкування 90-річчя Уманського району

Делегація Уманського НУС взяла активну участь у святкових заходах та урочистостях з нагоди святкування 90-річчя Уманського району та 22-ї річниці незалежності України, які відбулися  21 серпня у селі Паланка.


Серед працівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств Уманського району – випускники Уманського національного  університету садівництва, які трудовими успіхами та новими ідеями сприяють процвітанню рідного краю.

Наш навчальний заклад також долучився до славної когорти трудівників району, представивши виставку наукових та інноваційних досягнень університету:

  • новітні технології виробництва сучасних плодів, ягід, винограду та овочів;
  • інноваційні сорти овочевих, баштанних культур, лікарських рослин, картоплі;
  • енергоресурсоекономні та екологічно безпечні технології виробництва сучасних сортів зернових культур – пшениці озимої, ячменю, жита, тритикале, сої, вівса, соняшника, кукурудзи;
  • передові технології зберігання та переробки плодів, ягід, зерна;
  • різні сорти плодово-ягідних вин власного виробництва, нагороджені золотими та срібними медалями міжнародних виставок;
  • сучасний садивний матеріал декоративних, плодових, ягідних культур, вирощених за біотехнологічними критеріями безвірусного матеріалу.

Славетну Уманщину, яка  є лідером серед інших районів області зі збору зернових, з ювілеєм привітали почесні гості: депутат Верховної Ради України Антон Яценко, перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Рябцев, міський голова м. Умань Юрій Бодров, ректор Уманського НУС Олена Непочатенко та багато інших.


На святі бурхливо працював ярмарок товаровиробників Умані та району, на якому всі бажаючі могли придбати товар, що припав до вподоби. Малеча весело гралася на атракціонах, які були спеціально завезені для найменших жителів.


У ході свята відбулося урочисте відкриття пам’ятника Тарасові Шевченку; милували око і душу прекрасні виставки найкращих  майстрів декоративно-прикладного мистецтва, композиції з квітів, присвячені Дню Незалежності та виставка сільськогосподарської техніки «Від серпа – до комбайна».

Щедро накриті «Столи достатку» від сіл району частували всіх бажаючих смачними наїдками.

Яке ж свято без концерту?  Всі охочі змогли переглянути музично-хореографічні композиції дитячих навчальних закладів району «Діти – майбутнє України» та театралізовану композицію «Історія Уманського району».

Вшанували жителів району своїми виступами професійні артисти Заслуженого ансамблю пісні і танцю Міністерства Внутрішніх справ України під керівництвом Віктора Романуцького та Народний артист України, поет, композитор Анатолій Матвійчук, який приїхав на свято за запрошенням народного депутата України Антона Яценка.

Урочистості зі святкування 90-річчя утворення Уманського району  завершилися святковим феєрверком.

Дійство залишило яскраві спогади в серцях гостей та трудівників села.


Прес-центр університету

Переглядів - 2279

top