Повідомити про новину

Дарувати радість і тепло дітям – це приємно

Останнім часом сфера благодійності найбільше сконцентрувалась на воєнних діях, але є ще одна категорія найменш захищеного населення, яка нікуди не зникла і була до цього – це діти, позбавлені батьківського піклування.

19 квітня рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва традиційно відвідала Центр соціальної і психологічної реабілітації. Студенти приїхали з гарним настроєм і великим бажанням подарувати малечі веселе свято та, звичайно, не з порожніми руками: спільними зусиллями студентів, які виявили небайдужість і долучилися до цієї доброї справи, та за підтримки деканату були закуплені канцтовари і солодощі для малят.

Діти зустріли гостей дуже привітно, висловлювали свою вдячність щирими посмішками та обіймами, чим подарували візитерам безліч позитивних емоцій та яскравих вражень. Також малеча продемонструвала свої таланти: співали веселих пісень, танцювали та закружляли студентів у хороводах. Діти ані хвилини не сиділи на місці, адже студенти активно заохочували їх до всіляких цікавих ігор. Повсюди лунав дитячий сміх та дзвінкі пісні.

Ось так спільними зусиллями та натхненням були частково здійснені мрії вихованців Центру соціальної і психічної реабілітації. Щасливі малята мали змогу поспілкуватися та весело провести час разом із студентами, адже ніщо не замінить живого людського спілкування, теплоти рук і доброти очей, які необхідні кожному з нас.Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує.


Катерина Закрижевська, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Також читайте: "Продовжується благодійна акція допоможи дітям-сиротам"

  "Уманський НУС відвідали школярі з Авдіївки"

  "Діти наше майбутнє. Чужими вони не бувають!"


Переглядів - 442

top