25.09.2017 4704

Далекоглядні школярі вже обирають професії

Уманський національний університет садівництва мов магнітом притягує людей звідусіль. Саме тому днями майбутні студенти та нинішні школярі завітали на територію університету побачити й ознайомитись з вишуканою територією легендарного навчального закладу, відвідати оранжерею та бібліотеку.

Далекоглядні школярі вже обирають професії

Діти з захопленням слухали змістовну розповідь про рослини, які вирощуються в оранжереї УНУС та радо спілкувались з майстром оранжерейно-тепличного комплексу Тетяною Журавльовою. Сповнені здивування від побачених екзотичних ківі, лимонів та хурми, фотографувались на їхньому фоні. Сплеск емоційності відвідувачів сягнув апогею при їх наближенні до виставки екзотичних тварин, де веселий гамір не вщухав навіть від страху, коли дітям дозволили сфотографуватись зі зміями та хамелеоном в руках. Оранжерея Уманського НУС є об’єктом постійних екскурсій та відноситься до навчально-виробничого відділу, який є сучасною базою для практичної підготовки й перепідготовки фахівців, наукових досліджень викладачів, аспірантів і студентів. На матеріалах дослідів і демонстраційних посівів відділу проводяться міжнародні та всеукраїнські науково-практичні семінари й конференції науковців, керівників і фахівців аграрних фірм, сільгосппідприємств, фермерів.

Далекоглядні школярі вже обирають професії

Ще однією родзинкою університету та гордістю його Наукової бібліотеки є музейна кімната «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де збережені унікальні та рідкісні видання. Провідний бібліотекар Наталія Михайлова радо відчинила її двері для допитливих школярів. Екскурсанти з цікавістю слухали Наталію Василівну, яка захоплююче розповіла про об’єкти експозиції і представила до перегляду безцінні раритетні книги.

Гарне враження й позитивні емоції від побаченого сьогоднішні школярі збережуть у своєму серці на все життя. Можливо, стоячи на роздоріжжі вибору професії, даний екскурс зіграє роль гарної казки з дитинства, яка й спонукатиме до обрання Уманського НУС, як освітньої Альма-Матері.

Далекоглядні школярі вже обирають професії

Тож вам, дорогі школярі, бажаємо: крокуйте сміливо та впевнено по щойно розпочатій дорозі знань. А ми, дорослі, будемо поряд, задля правильного спрямування вашої стежини, вірного вибору пріоритетів у житті, заради успіху та процвітання нашої держави. І чекаємо на вас в Уманському НУС в статусі студентів.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Бібліотека