20.04.2016 5004

Цікава екскурсія для допитливих гостей

19 квітня на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва на честь святкування 40-річчя заснування економічного факультету відбулася зустріч зі студентами ВСП Агротехнічний коледжу Уманського НУС.

Програмою візиту було передбачено проведення ділової гри «Я і фінанси», метою якої є ознайомлення з особливостями і перевагами навчання за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування в Уманському НУС.

Відбулось ознайомлення гостей з науковими досягненнями професорсько-викладацького складу кафедри та його структурою, а також з найяскравішими моментами студентського життя.

Професорсько-викладацького складу кафедри фінансів і кредиту

Для гостей було проведено екскурсію територією університету, екзотичними куточками оранжерейного комплексу, таємничими коридорами Наукової бібліотеки УНУС. Саме там було здійснено історико-бібліографічний екскурс Музейною кімнатою стародруків та відбулося частування студентів коледжу духмяним варенням, звареним за старовинними рецептами.

Наталія Бондаренко, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту
Фото, Олег
 Черноусько