Повідомити про новину

Чергова зустріч партнерів німецько-української магістерської програми у галузі логістики (GUMLog) у Бремені (Німеччина)

20-27 листопада офіційна делегація Уманського НУС у складі першого проректора Івана Мостов’яка, декана факультету менеджменту Наталії Вернюк, завідувача міжнародного відділу Віталія Рибчака та доцента кафедри менеджменту Наталії Петренко взяла участь у черговій зустрічі партнерів «Німецько-української магістерської програми у галузі логістики» (GUMLog) в Університеті м. Бремен (Німеччина).

Уманський національний університет садівництва, спільно з Київським національним економічним університетом ім. В. Гетьмана та Університетом м. Бремен (координатор), продовжує роботу над спільним проектом GUMLog, який імплементується протягом чотирьох років (2016–2019 рр.).Метою робочої зустрічі в Університеті м. Бремен було обговорення заходів, спрямованих на розвиток проекту, активізацію академічної мобільності студентів, а також розширення можливостей подальшого партнерства та майбутніх проектів, націлених на розвиток інтерактивних сценаріїв для підготовки та навчання магістрів з логістики. 

Під час зустрічі було відзначено, що, для поліпшення управління програмами мобільності студентів, зокрема GUMLog, доцільно переглянути графіки організації навчального процесу та використати канікулярний період для організації обміну студентами, а також долучити до цієї роботи міжнародні відділи університетів-партнерів. Особливу увагу при цьому варто приділити студентам, які досконало чи наближено до цього володіють іноземною мовою – з метою популяризації академічної мобільності та розширення можливостей студентського обміну.

Подальший розвиток програми GUMLog повинен включати завдання, що дозволяють розвивати навички роботи у міжнародних проектах і командах, розширювати професійні компетентності випускників відповідно до очікувань роботодавців.


Дякуємо за чітку і професійну роботу організаторам та координаторам візиту – представникам приймаючого Університету м. Бремен. Надихали проектну групу на плідну роботу і мальовничі пейзажі, вишукана та водночас стримана архітектура центру старого міста Бремен. Безперечно, можемо стверджувати, що робоча зустріч сприятиме подальшій реалізації завдань проекту.

Наталія Вернюк, декан факультету менеджменту

Переглядів - 704

top