08.12.2016 4929

Чергова перемога студента-спортсмена на міжнародному турнірі з боксу в місті Вільнюс

У листопаді 2016 року, в столиці Литви – Вільнюсі, відбувся грандіозний міжнародний турнір із боксу, в якому взяли участь спортсмени з Іспанії, Ірландії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Вірменії, Норвегії, Швеції та України. Про це пише видавництво Нова Доба від 17 листопада 2016 р. № 46 (1753).

Студент першого курсу факультету лісового і садово-паркового господарства Назар Смілянець у ваговій категорії 64 кг зайняв почесне друге місце. Провівши три бої наш студент здобув перемогу у місцевого боксера та ірландця, поступившись лише естонському боксеру – минулорічному призеру чемпіонату Європи.

Назар Смілянець неоднократно займав призові місця на обласних та міжнародних чемпіонатах. Тож вітаємо Назара з черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів у спортивній діяльності.

Деканат лісового і садово-паркового господарства