28.07.2014 5377

Чемпіонат України з важкої атлетики

22-26 липня 2014 року у м.Скадовськ проходив Міжнародний турнір з важкої атлетики пам’яті ЗМС Якова Куценка та Чемпіонат України серед молоді віком до 23 років.

Уманський національний університет садівництва представляв студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Дмитро Буняк.

Показавши високі результати у категорії до 56 кг із загальним результатом у двоборстві 200 кг, Дмитро зайняв І місце та став чемпіоном України.

Чемпіонат України з важкої атлетики

Бажаємо Дмитру Буняку міцного здоров’я, успіхів та подальших спортивних перемог!

Також висловлюємо слова вдячності тренеру Дмитра, ст. викладачу кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Пучко Василю Івановичу, за підготовку важкоатлетів високого класу.

Error