23.04.2014 5847

Бліц-турнір з дисциплін «Інженерна та комп’ютерна графіка» і «Нарисна геометрія та комп’ютерна графіка»

Вже восьмий рік поспіль на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці проходить бліц-турнір з дисциплін «Інженерна та комп’ютерна графіка» і «Нарисна геометрія та комп’ютерна графіка», в якому беруть участь студенти інженерно-технологічного факультету. У 2012-2013 н. р. для участі в турнірі були запрошені студенти Уманського агротехнічного коледжу. У цьому 2013-2014 н. р. географія учасників розширилась. 19 листопада 2013 року, коли відбувся черговий бліц-турнір, до нас приєднались ще й студенти Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г.Тичини.

До недавнього часу бліц-турнір проводився один раз на рік. З боку організаторів змагання в ньому брали участь студенти I курсу ІТФ – як технологи,  так і механіки. У нинішньому 2013-2014 навчальному році було прийнято рішення проводити його двічі – в I семестрі для студентів-технологів, в II – для студентів-механіків. Це обумовлено відповідним періодом вивчення названих дисциплін.

У приміщенні комп’ютерного класу кафедри прикладної інженерії та охорони праці відбувся черговий тур інтелектуальних змагань. Цього разу, за ініціативи декана інженерно-технологічного факультету Олександра Пушки, до традиційних нагород додали перехідний кубок. Його отримує той навчальний заклад, студент якого завоює I місце.

Учасників турніру вітає завідувач наукового відділу УНУС,  к.е.н., доцент Бурляй Олександр Леонідович
Учасників турніру вітає завідувач наукового відділу УНУС, к.е.н., доцент Бурляй Олександр Леонідович

Останні цінні вказівки
Ось вони, майбутні суперники

Завдання для всіх учасників одне і те ж – побудувати на комп’ютері аксонометричне зображення фігури за трьома заданими проекціями.

Починають змагатися всі учасники одночасно. Призи та наші вітання отримують ті студенти, які найшвидше та без жодної помилки виконують завдання.

Найбільш напружений момент турніру – хто швидше

Щоб загострити інтригу та додати дійству емоцій, до участі в бліц-турнірі запрошуються викладачі кафедри та наші гості – декан інженерно-технологічного факультету Пушка О.С., викладач УДПУ Сусла Н.М., Вихватнюк Р.В., Оляднічук О.І., Білецький А.В. – співробітники УНУС.

До оголошення результатів турніру – солодке частування

Традиційно визначили трьох переможців – їм вручили перехідний кубок, грамоти та солодкі призи. Вітає переможців декан факультету, доцент Олександр Пушка.

Мельник Іван, УДПУ, I місце
Самохін Олесандр, агротехнічний коледж, II місце
Не залишилась без призу і переможець в бліц-турнірі  старший лаборант Оляднічук Ольга Іванівна
Не залишилась без призу і переможець в бліц-турнірі старший лаборант Оляднічук Ольга Іванівна