06.07.2018 5518

Баскетбол – гра вправних і спритних

Наприкінці червня головний спортивний майданчик області -  ПС "Будівельник" гостинно вітав команду УНУС на фіналі Кубку Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд.

Баскетбол – гра вправних і спритних

Нагадуємо, що 12 червня у спортивному залі Уманського університету садівництва було проведено перший етап Кубку Черкаської області з баскетболу серед чоловічих команд, беззаперечним переможцем якого стала збірна команда університету. У складі 12 спортсменів та тренера Наталії Гребінюк найсильніші баскетболісти нашого навчального закладу мали змогу та честь поборотися за Кубок федерації з баскетболу Черкаської області. Чоловіки гідно продемонстрували високий рівень індивідуальної спортивно-технічної підготовки: блокування кидків гравців суперника, пасування м’яча на периметр (так звані «контратаки»), реалізацію різних видів кидків плеймейкером як із далекої, так і з близької дистанції. Напруженими для вболівальників були моменти, коли наші спортсмени у жорсткому контакті боролися за м’яч, демонструючи водночас високий стрибок для набору очок з-під кільця, а також й стабільно здійснюючи закиди з середньої дистанції.

Баскетбол – це дуже популярна гра, яка має велику армію фанатів в усьому світі та передбачає досить цікаву систему підрахунку очок. При попаданні в кошик зі штрафної лінії присуджують одне очко. Це найближча дистанція. Два очки отримує команда, що реалізувала позицію за допомогою кидка з середньої чи близької дистанції. Максимальну ж кількість очок – три, - присвоюють при кидку через триочкової лінії.

Під час гри  наша команда тримала першість майже до останніх хвилин матчу, та все ж ввічливо поступилася гідним суперникам, добряче налякавши їх великою спритністю, силою та швидкістю.

Баскетбол – гра вправних і спритних

Дякуємо нашим спортсменам за гарну гру. Вболіваємо за вас і бажаємо успіхів і подальших перемог, а також вдалих, цікавих поєдинків.

Прес-центр Уманського НУС