07.06.2015 5506

Аспекти реалізації підприємницьких ініціатив обговорювалася в Уманському НУС

3-4 червня на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради на базі науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Підтримка підприємницьких ініціатив молоді регіону».

Аспекти реалізації підприємницьких ініціатив обговорювалася в Уманському НУС

Даний захід став логічним продовженням реалізації переможного конкурсного проекту ініціативної групи викладачів кафедри фінансів і кредиту, який остання презентувала у січні в м. Черкаси, де управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації проводило конкурс проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів.

Науково-практичний семінар-тренінг зібрав кращих фахівців у сфері оподаткування, ведення бізнесу, соціального захисту, зайнятості населення, фіскальної служби та банківських структур.

Відкрив семінар-тренінг модератор заходу, к.е.н., доцент, в. о. завідувача кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС Михайло Мальований, який коротко окреслив мету зустрічі, а також представив присутнім запрошених гостей і доповідачів.

З початком роботи семінару усіх привітала помічник ректора Жанна Лозінська, яка підкреслила важливість, актуальність і пізнавальну цінність даного заходу не лише для практикуючих підприємців, а й для молоді.

Аспекти реалізації підприємницьких ініціатив обговорювалася в Уманському НУС

Наголосила на важливості соціальної підтримки підприємницьких ініціатив молоді у своєму вітальному слові і начальник Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер.

На необхідності проведення науково-практичного семінару-тренінгу акцентувала увагу й начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.

Аспекти реалізації підприємницьких ініціатив обговорювалася в Уманському НУС

Під час проведення заходу присутні заслухали доповіді та практичні коментарі з наступних тематик:

• «Ідеї для початку бізнесу»;
  • «Використання франчайзингу при веденні власної справи»;
  • «Умови та особливості оподаткування малого бізнесу в Україні»;
  • «Соціальний захист населення: основні права та обов’язки застрахованих осіб»;
  • «Розробка бізнес-плану».

На завершення заходу присутні взяли участь у тренінгу «Рекрутинг для початківців».

Усі учасники семінару-тренінгу відкрили для себе багато нових різнопланових аспектів функціонування підприємництва в Україні.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту