Повідомити про новину

Андріївські вечорниці у дитячому притулку

Продовжуючи свою подорож і нагадуючи українцям про наші славні традиції та свята, студенти факультету економіки і підприємництва завітали з міні-виставою «Андріївські вечорниці» в обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань. Подібні зустрічі вже давно стали традицією для колективу факультету, адже кожному хочеться подарувати хоч краплину тепла і любові діткам, яких доля позбавила батьківської опіки й піклування.
Вихованці радо зустрічали гостей у стінах закладу. Варто було лише зазирнути у маленькі дитячі оченята, які повністю поринули у ту казкову атмосферу вечорниць, що створювали актори-аматори, щоб відчути всю ніжність і нероздаровану любов малюків. А бурхливі оплески маленьких рученят додавали артистам запалу й енергії так, що ні в кого не було бажання завершувати це чарівне дійство.

Проте діти також підготували для гостей подарунок у вигляді демонстрації своїх талантів. Згодом всіх закружляв спільний дружній хоровод, малеча з радістю брала участь в іграх, конкурсах, з ентузіазмом розповідала віршики та разом співали пісеньки.
Від студентів та викладачів факультету економіки і підприємництва дітям було подаровано солодкі подаруночки, розмальовки, ялинкові іграшки, гірлянди та багато іншого, аби зробити життя дітей, яких обділила доля батьківською увагою й піклуванням, хоч трішки веселішим, затишнішим та кращим.А ще кожен з гостей з університету потай побажав, щоб Святий Миколай, який незабаром прийде у наші домівки, здійснив найзаповітніші мрії кожної дитини України та подарував усім радість і теплоту батьківської уваги й піклування.


Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування університету

Переглядів - 1279

top