25.04.2015 5009

Акція «Випускник» у Любашівському районному центрі зайнятості

22 квітня 2015 року Любашівський районний центр зайнятості провів профорієнтаційний захід – акцію «Випускник». Більше 190 випускників, їх батьків та вчителів району завітали на захід та мали змогу поспілкуватися з представниками  навчальних закладів та спеціалістами центру зайнятості.

На захід були запрошені такі навчальні заклади: Одеська державна академія будівництва та архітектури, Одеська національна академія зв’язку  ім. Попова, Одеська національна академія харчових технологій, Одеський державний аграрний університет та Уманський національний університет садівництва. Вони, в черговий раз, налаштували молодь на свідомий  вибір професії.

Уманський національний університет садівництва представляли кандидат технічних наук, викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Яна Євчук та кандидат технічних наук, старший викладач кафедри процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва Іван Лісовий.

Акція «Випускник» у Любашівському районному центрі зайнятості

Представники університету садівництва ознайомили учнівську молодь з умовами здобуття омріяних професій, правилами вступу, перевагами навчання,  перспективами подальшого працевлаштування.

Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою проінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник» дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.

Отримана інформація сприяє формуванню особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможе реально підвищити престижність професій, які сьогодні користуються попитом на ринку праці, розкриттю можливостей при їх здобутті у нашому навчальному закладі з подальшим працевлаштуванням.

Акція «Випускник» у Любашівському районному центрі зайнятості

Інна Чернега, завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи