Повідомити про новину

Акція «Посади дерево»

Весна – це пора, коли природа, оновлюючись після зимового смутку, приносить красу в життя людини, дарує їй відчуття райдужності та впевненості в майбутньому. Проте людина не повинна стояти осторонь таких перетворень – вона повинна не лише берегти дарунки, а й примножувати красу землі!

Тому в Уманському національному університеті садівництва у 2012 році була започаткована гарна традиція озеленення нашого міста. Розпочалася вона акцією «Посади дерево», коли на прохання директора загальноосвітньої школи №9 студенти і викладачі на чолі з ректором університету Оленою Непочатенко взяли активну участь в озелененні території, прилеглої до школи.

Вже чотири роки університет дотримується екологічного вектора співпраці з органами влади та закладами освіти міста. Не став винятком і поточний рік.


24 березня 2015 року в рамках тісної співпраці Національного університету садівництва та Уманської міської гімназії відбулася чергова акція «Посади дерево». Відповідно до погодженого з директором гімназії Миколою Яременком плану озеленення території школи підібрано асортимент рослин для висадки:

  • липа серцелиста (Tilia cordata Mill.) – 30 шт.;
  • декоративні форми яблуні ягідної (Malus baccata (L.) Borkh.) – 20 шт.;
  • саджанці яблуні домашньої (Malus domestica Borkh.), сорту «Спартан» – 5 шт.;
  • туя західна колоновидної форми (Thuja occidentalis f. ‘Columna’L.) – 2 шт.

Відтепер вхідну частину території навчального закладу прикрашатимуть насадження декоративної форми яблуні, а сформовані декоративні ділянки з насадженнями трав’янистих та кущових рослин доповнять саджанці туї західної. Саджанці зимового сорту «Спартан» доповнять плодовий сад школи.

Окрім того, студенти 51 групи факультету лісового та садово-паркового господарства взяли активну участь у висадженні липи серцелистої вздовж алеї по вулиці Коломенська, прилеглої до гімназії.

Дирекція гімназії подякувала керівництву університету за допомогу в облаштуванні території школи.

А відділ довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи, в особі завідувача відділу Інни Чернеги, щиро вдячний викладачам кафедри садово-паркового господарства Валентину Поліщуку та Тетяні Мамчур за консультативну роботу та сприяння в проведенні акції, декану факультету лісового та садово-паркового господарства Олександру Заморському, завідувачу ННВВ Роману Длугоборському, завідувачу науково-дослідних оранжерей і теплиць Володимиру Вітенку за наданий садивний матеріал.

Окремі слова вдячності висловлюємо студентам 51 групи факультету лісового та садово-паркового господарства за їхні знання, вміння та працю.


Пам’ятайте, краса врятує світ, і саме у вас, наші випускники, є можливість подарувати світу цю красу! 

Тетяна Мамчур, доцент кафедри садово-паркового господарства,

Тетяна Кравченко, фахівець відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи

Переглядів - 2277

top