30.09.2014 4847

Акція “Посади дерево”

У рамках профорієнтаційної роботи за підтримки відділу працевлаштування та довузівської підготовки Юрія Новака, декана факультету лісового і садово-паркового господарства Олександра Заморського, завідувача кафедри садово-паркового господарства Валентина Поліщука 26 вересня проведено акцію “Посади дерево”. На території НВК педліцею, школи-інтернату ім. Юрія Гагаріна висаджено саджанці сосни звичайної (Pinus sylvestris L.) в кількості 7 шт.

Участь у роботі взяли студенти 1 курсу факультету лісового і садово-паркового господарства та учні 10 класу школи.

Акція “Посади дерево”

Директор Майя Теличко щиро подякувала адміністрації університету за плідну співпрацю та надання садивного матеріалу для озеленення території школи, який забезпечить комфортні умови учням і педагогічним працівникам.

Тетяна Мамчур, к. с.-г. н., ст. викладач

кафедри садово-паркового господарства