03.12.2012 7130

Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані

30 листопада 2012р. в м. Умань проводилася акція, приурочена до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, в якій брала участь Рада студентського самоврядування Уманського НУС.

Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані

Головна мета заходу полягала в пропаганді здорового способу життя та привертанні уваги молоді до проблеми поширення ВІЛ/СНІДу в Україні, адже щорічно кількість інфікованих людей зростає. Волонтери розповсюджували брошурки та засоби контрацепції.

Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані

А ось, що думають про подібні акції Уманчани. "Молодь себе поводить занадто розкуто, забуваючи про негативні наслідки, які можуть зіпсувати життя. Про цю хворобу повинні знати всі, профілактичні бесіди ніколи не будуть зайвими", – Віталіна, 21 рік, студентка.

Акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом в Умані

Сергій (42 роки, турист) зауважив, що "мені відомо про таку хворобу, і як вона передається. Ми живемо в суспільстві і не знаємо, хто хворий, а хто – ні. Я вважаю, що молодь повинна бути обачною. Молодці, що проводите такого роду акції!".

Вогонь, що палає в наших серцях, став символічним вогнем у лампадках, який усі бажаючі виклали у вигляді стрічки на знак боротьби проти ВІЛ/СНІДу.

Ірина Павленко,

Інформаційний сектор Ради студентського