24.04.2015 5804

«Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради» шукає талановиту молодь в Уманському НУС

В Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч студентів та викладачів із Анатолієм Хмільківським, представником комунального підприємства «Агентство розвитку Черкащини Черкаської обласної ради», яке розпочало конкурс інноваційних проектів «Genesis», до участі в якому запрошуються студенти навчальних закладів Черкащини.

Мета конкурсу – формування нової української еліти з молоді та залучення її до реалізації інноваційних проектів, направлених для вирішення нагальних соціально-економічних проблем регіону та країни. Автори кращих інноваційних проектів матимуть змогу реалізувати свої ідеї спільно з агентством. Окрім того, кожен учасник другого етапу отримає можливість презентувати свій проект на рівні регіону та України в цілому.

На важливості проекту наголосили проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського НУС професор Віктор Карпенко та голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник, який повідомив присутнім про підписання документів про співпрацю у напрямку інвестицій у м. Канів та Уманському районі й закликав студентів взяти в ньому активну участь.

У процесі зустрічі керівник проекту Анатолій Хмільківський висвітлив питання генезису, започаткування конкурсу інвестиційних ідей, озвучив теми для інноваційних проектів та відзначив активність студентів  Уманського НУС, які вже подали більше 10 проектів на розгляд комісії.

Анатолій Васильович акцентував увагу на затребуваності нестандартних ідей, які втілюватимуться в інвестиційних проектах та конкуруватимуть не тільки на Черкащині, але й за кордоном. Анатолій Хмільківський відзначив мотивацію та переваги участі в конкурсі: конкуренція, рекомендації студентам для працевлаштування в компаніях, розвиток менеджерських здібностей.

Інформацію щодо проекту можна отримати на сайті проекту.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів