14.01.2017 5106

2016 став роком пізнання для студентів інженерно-технологічного факультету УНУС

Під час роботи студентської ради інженерно-технологічного факультету у першому семестрі 2016–2017 навчального року відбулася низка розважальних, благодійних та інтелектуальних заходів.

13 вересня 2016 року студентами інженерно-технологічного факультету Уманського НУС було проведено заняття-тренінг з надання першої долікарської допомоги. Приводом для цього став Всесвітній день надання першої медичної допомоги. Провела тренінг голова Уманської міськрайонної організації Червоного Хреста –Валентина Чорна.

2016 став роком пізнання для студентів інженерно-технологічного факультету УНУС

8 листопада 2016 року, в рамках конкурсу «Кращий студент інженерно-технологічного факультету», обирали найталановитіших лідерів факультету. Цьогоріч конкурсантами від факультету були: Ольга Успаленко (21-т група), Анастасія Очеретна (21-т група), Марія Персюн (31-т група) та Софія Михайлова (41-т група). У ході напруженої конкуренції журі одностайно визначило переможцем конкурсу студентку 4 курсу 41-т групи Софію Михайлову.

2016 став роком пізнання для студентів інженерно-технологічного факультету УНУС

Традиційним для нас стало неодноразове відвідування Міжнародних виставок.

Наприклад, 14 квітня 2016 року ми відвідали Форум харчової промисловості і упаковки, який проводився на базі виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Форум представляв останні новини і інновації ринку харчової промисловості, які знайшли відображення у виставках «ПродЕкспо», «Пак Експо», «ПродТехМаш» та  «Хлібопекарна і кондитерська індустрія».

2016 став роком пізнання для студентів інженерно-технологічного факультету УНУС

Ми мали змогу поспілкуватися з представниками цих фірм, ознайомитися з представленими на виставці зразками харчового обладнання, взяти участь у Всеукраїнському конкурсі хлібобулочних виробів «Корисний хліб – здорова нація», а також у дегустаціях та показових майстер-класах випічки міні-десертів, французького мигдального печива «макарони», італійських пасхальних кулічів «панеттоне».

А 18 жовтня викладачі та студенти 21-т та 31-т груп інженерно-технологічного факультету відвідали IX Міжнародну виставку «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH». Безліч цікавої інформації та позитивних вражень, можливість ознайомитися з сучасними приладами, закріпити знання з навчальних дисциплін, вивчення яких пов’язане з сучасними інструментальними методами контролю харчових виробництв, дослідженням якості харчової продукції – все це відкрили для себе допитливі студенти.

Також в середині жовтня 2016 року актив студентської ради факультету разом з викладачами та деканом провели виховні бесіди зі студентами з академічною заборгованістю з ціллю підтримки та підвищення успішності студентів факультету.

Наші студенти дуже полюбляють різноманітні екскурсії. Тому в середині вересня радою студентського самоврядування факультету було організовано екскурсію для першокурсників до Національного дендрологічного парку «Софіївка».

А в жовтні ми відвідали столицю нашої держави – Київ. Яскравим моментом подорожі було відвідування неймовірної виставки квітів «Мелодія осені» на Співочому полі.

2016 став роком пізнання для студентів інженерно-технологічного факультету УНУС

Студенти нашого факультету неодноразово брали участь у різних олімпіадах і зайняли там призові місця.

Протягом семестру на факультеті випускалися вітальні стінгазети.

У цілому студентська рада інженерно-технологічного факультету активно працювала протягом року. Разом із тим слід зазначити, що є ще багато резервів для творчого та професійного розвитку, які ми плануємо реалізувати в найближчому майбутньому.

Юлія Сапєльнікова,  голова ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету