150 – лише початок!

Нині багата українська земля потребує кваліфікованих фахівців-аграріїв, людей, які розуміють і поважають її. Саме таких фахівців готують в Уманському національному університеті садівництва на факультеті агрономії. Цьогоріч найстаріший факультет святкує 150-річний ювілей!

Науково-педагогічні працівники кафедр факультету агрономії підготували виставку, де представили свої наукові здобутки. Це дійство співпало із урочистими зборами громадськості з нагоди Дня міста Умань. 

Виставку відвідали міський голова Олександр Цебрій, секретар ради Людмила Кирилюк, заступники голови Любов Плотнікова та Жанна Лозінська, депутати міської ради, почесні громадяни Умані, керівники підприємств, організацій міста, учасники АТО, волонтери.Декан факультету агрономії Сергій Полторецький ознайомив гостей міста з виставкою. Так, усі присутні мали можливість ознайомитися зі старовинними виданнями Наукової бібліотеки Уманського НУС за 1858 та 1929 роки, де опубліковані наукові статті викладачів училища землеробства і садівництва, а також із великою кількістю сучасних підручників і навчальних посібників викладачів факультету.Серед інших цікавинок був стенд кафедри агрохімії та ґрунтознавства з експозицією корисних копалин нашого краю.

Завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології імені І.П. Чучмія, доктор с.-г. наук, професор Людмила Рябовол розповіла про використання новітніх біотехнологічних методів створення вихідного матеріалу в селекції рослин та охарактеризувала сорти і гібриди, створені співробітниками кафедри.

Викладачі кафедри рослинництва імені О.І. Зінченка представили колекції рослин, що вирощуються в нашому регіоні, а також показали зразки малопоширених культур із створеного на кафедрі банку насіння. Окремі зразки були передані вчителям шкіл для використання в навчальному процесі.

Яскраво та неординарно, дотримуючись національної колористики, студенти факультету оформили гостинну зону, де радо частували гостей та фотографувалися.


Дякуємо науково-педагогічному колективу факультету та студентству за участь в організації виставки.Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії

Переглядів - 640

top