Повідомити про новину

10 березня — день визволення Умані від німецько-фашистських загарбників

Шановні студенти, аспіранти, викладачі, співробітники!

Початок весни для нас, жителів Умані, є особливою, адже ось уже 74 роки 10 березня ми відзначаємо річницю визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників.

У цей знаменний день ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну Умань, кому всі ми зобов’язані звільненням від фашизму. Імена воїнів, що звільняли і загинули за наш край, ніколи не зітруться зі світлої пам’яті уманців та усього українського народу.Ми ніколи не забудемо про цю трагічну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу рідного краю.

Мир і спокій, здобутий жертовною звитягою й людським життям, впродовж довгих років допомагав нам зберігати мир. А тому нині, коли нова загроза нависла над нашою країною, ми повинні пам’ятати про подвиг попередників, аби не допустити повтору тих страшних подій у наші дні.

Доземний уклін вам! Шановні наші ветерани, за вашу хоробрість, мужність, за понівечену лихоліттями війни юність, за втрачене здоров’я, за нездійсненні юнацькі мрії, за важкі повоєнні літа, за нескореність та мудрість, за активну життєву позицію, без якої молодому поколінню не ствердитись!

Вічна пам’ять героям минулих поколінь, полеглим на полі битви! Вічна слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашими містами і селами!

Ректорат

Профком

Переглядів - 468

top