Радіоаматорська експедиція

В Уманському національному університеті садівництва відбувся круглий стіл Фонду охорони природи і навколишнього середовища "Всесвітня Флора Фауна" та, присвячена цій події, радіоаматорська експедиція.

Свято хліборобської родини

14 листопада в Уманському національному університеті садівництва відбулись урочисті заходи, присвячені Дню працівників сільського господарства.

Навчання голів сільських і селищних рад

У Міжрегіональному навчально-практичному центрі розвитку сільських територій, який функціонує при Інституті післядипломної освіти та дорадництва в Уманському національному університеті садівництва, продовжується навчання сільських і селищних голів (22 листопада 2012)

Навчання голів сільських і селищних рад

18 жовтня 2012 р. Інститут післядипломної освіти та дорадництва у черговий раз зустрічав гостей. 70 представників органів місцевого самоврядування сільських громад з Кіровоградської та Черкаської областей взяли участь у навчальному семінарі. Серед них - 16 сільських і селищних голів з Компаніївського району, 22 - із Корсунь-Шевченківського та 32 - із Жашківського районів.

День факультету менеджменту (16-18.10.12)

16-18 жовтня 2012 року відбулось Свято факультету менеджменту, в рамках якого було проведено багато різноманітних заходів. Святкування Дня факультету розпочалося з виставки студентських творчих робіт

Навчання сільських і селищних голів (11.10.12)

11 жовтня 2012 р. 48 голів сільських та селищних рад Звенигородського і Кам'янського районів Черкаської області та Добровеличківського району Кіровоградської області взяли участь у навчальному семінарі. Під час роботи основна увага зверталася на вирішенні проблем соціально-економічного розвитку сільських територій

top