Міс Університет-2013

26 березня в актовій залі Уманського національного університету садівництва за ініціативи ради студентського самоврядування відбувся традиційний конкурс «Міс Університет-2013».

В Уманському національному університеті садівництва обговорювали перспективи розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації

29 березня 2013 року в Уманському національному університеті садівництва відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні засади розвитку кооперативних відносин в аграрній сфері»

Афганістан болить в моїй душі

За ініціативи Наукової бібліотеки, профспілкового комітету, Центру культури і виховання та ради студентського самоврядування університету 12 лютого відбулася виховна година «Афганістан болить в моїй душі», присвячена 24-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Конкурс на кращий Агробізнес-проект

14 лютого у науковій бібліотеці Уманського НУС було підбито підсумки конкурсу «Кращий агробізнес-проект», започаткованого компанією «Cедна-Агро» – офіційним дистриб’ютором провідних фірм-виробників засобів захисту рослин та насіння. Метою конкурсу був пошук креативних ідей розвитку бізнесу в аграрній сфері економіки, а також виявлення талановитих і активних студентів університету.

top