Школа соціолога-практика

На базі Уманського національного університету садівництва 17 червня розпочалося засідання Школи соціолога-практика "Соціологічне забезпечення регіональної соціальної політики: можливості та інструменти".

День науки в університеті

Із 14 по 17 травня Уманський національний університет садівництва широко відзначав дні науки. Це особливе свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, освітян, адже в сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розквіту суспільства.

День науки

День науки для Уманського національного університету садівництва – це особливе свято. У науки саме цього навчального закладу – славна історія, довжиною майже у 170 років. Вона багата на яскраві події та легендарні імена, відома у світі своїми науковими школами. Викладачі навчального закладу виховали сотні талановитих вчених, якими сьогодні пишається університет, регіон і вся країна.

Науковий відділ Уманського НУС

Наукові дослідження в університеті ведуться за тематикою, що представляє широкий спектр напрямків агрономічної, природничої та економічної проблематики аграрного сектору економіки. Університет активно розвиває співпрацю із закордонними науковими асоціаціями і фондами, що сприяє його перетворенню на центр міжнародного наукового співробітництва у галузі аграрної науки.

Конкурс бізнес-планів

14 травня в аспірантській залі Наукової бібліотеки Уманського НУС проходив районний конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Уманщини як один із етапів обласного конкурсу, організатором якого виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації.

Зустріч з представниками технологічного університету Королівства Таїланд

26 квітня відбулась зустріч проректора з наукової та інноваційної діяльності Карпенка Віктора Петровича, голови Ради молодих учених Прокопчука Ігора Васильовича, науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів з представником технологічного університету короля Монгкута в Тонбурі, Королівство Таїланд, доктором Сірічаєм Канлаянаратом.

top