01.06.2016 1082

Заходи в рамках "Німецько-української магістерської програми з логістики"

Подію завершено

1 червня 2016 року відбудуться:

·       Відкрита лекція «Нові тенденції в логістиці в контексті розвитку цифрової інфраструктури та smart cities»

Лектор – професор кафедри морського бізнесу та логістики Університету Бремен Ханс-Дітріх Хаазіс

10.00-10.45                                                   корпус № 4, ауд. №194

·       Відкрита лекція «Реалізація принципів сталого розвитку в маркетингу та логістиці»

Лектор – доцент кафедри маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Олександр Олексійович Дима

10.00-10.45                                                   корпус № 4, ауд. №204

11.00-12.00                    Адміністративний корпус, конференц-зала

German-Ukrainian Master Program in Logistics