09.12.2016 464

Засідання міжкафедрального наукового семінару з економіки, управління та адміністрування

Подію завершено

ОГОЛОШЕННЯ

09.12.2016 р.                                                                                                                              о 1400

у конференц-залі Уманського НУС

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ

З ЕКОНОМІКИ, УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПАРУБОК Наталії Василівни на тему: «Розвиток інтегрованих структур в цукробуряковому підкомплексі аграрного сектору» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Нестерчук Юлія Олександрівна.

Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти та всі бажаючі

Найближчі події