05.09.2014 1743

Заміщення вакантної посади директора ВСП Городищенський коледж Уманського національного університету садівництва

Подію завершено

Уманський національний університет садівництва оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ВСП Городищенський коледж Уманського національного університету садівництва.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи: заяву на ім’я ректора, особовий листок з обліку кадрів, довідку з місця роботи, копії документів про повну вищу освіту, паспорта, ідентифікаційного номера, трудової книжки, завірені в установленому порядку.

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора ВСП Городищенський коледж Уманського НУС можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту, досвід педагогічної та організаційної роботи у ВНЗ не менше п’яти років.

Документи подаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення до відділу кадрів університету за адресою: вул. Інститутська, 1, м. Умань Черкаської обл., 20305. Тел.: (04744) 4-69-83.

Найближчі події