22.11.2017 347

Загальноміська акція «Теплом свого серця поділись з солдатом»

Подію завершено

В Уманському національному університеті садівництва з 21 листопада до 6 грудня проводиться  загальноміська акція «Теплом свого серця поділись з солдатом», присвячена до Дня української армії. Її ініціюють Рада студентського самоврядування університету та Уманська волонтерська організація  «Разом».

У ході акції будуть збиратися кошти для потреб парамедиків  у військових госпіталях поблизу лінії зіткнення та на «нульових» позиціях (передовій) для лікування поранених бійців добровольчих батальйонів у зоні АТО. На зібрані кошти будуть закуплені лікувальні засоби та предмети особистої гігієни для потреб уманчан – воїнів Збройних сил України.

Просимо взяти активну участь у акції студентський колектив університету, викладачів та співробітників та провести її оперативно, до 6 грудня.

Зібрані кошти просимо здавати у деканати факультетів.

За довідками звертатися до голови Ради студентського самоврядування, у деканати факультетів та до волонтерів  організації «Разом» ( тел. 0639781343  та 0951732264).

Загальноміська акція «Теплом свого серця поділись з солдатом»

Найближчі події