25.05.2017 1114

ХІ Міжнародна науково-практична конференція "Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин"

Подію завершено

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції „Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин”, яка відбудеться 25-26 травня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва.

У роботі конференції братимуть участь провідні вчені вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів.

Мета конференції:

Дослідження соціально-економічних аспектів стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин.

На конференції передбачається робота секцій за такими напрямами:

1. Теоретичні та практичні аспекти розвитку фінансової системи.
  2. Роль та місце маркетингу і менеджменту в ефективному функціонуванні суб’єктів підприємницької діяльності.
  3. Стан та проблеми соціально-економічного розвитку економіки.
  4. Розвиток фінансово-облікової діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.
  5. Сучасні тенденції розвитку теорії та практики менеджменту в глобальному конкурентному середовищі.
  6. Концептуальні засади розвитку зовнішньоекономічних стратегій країн з динамічними економіками.
  7. Інноваційні інструменти управління логістичною діяльністю підприємств.
  8. Актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в країні.
  9. Соціальні, філософські та політичні проблеми формування громадянського суспільства в Україні.
  10. Інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти.

Адреса Оргкомітету:

20305, Черкаська обл., м.Умань, вул.Інститутська,1, Уманський національний університет садівництва, факультет економіки і підприємництва.

Довідки про участь у конференції, друку тез та статей у монографію – Мальований Михайло Іванович (тел. +380503837814) або e-mail: finansi_kredit@mail.ru.

Довідки щодо поселення – Нестерчук Яна Андріївна (тел. +380979755623)

Детальніше про конференцію

Колективна монографія