01.04.2014 1170

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста «Місія доброчинності»

Подію завершено

Звернення Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Черкаської області.

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення: інвалідів, одиноких людей похилого віку, дітей-сиріт, біженців, безпритульних та хворих на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, для поліпшення умов їх життя, для надання цій категорії населення адресної матеріальної та натуральної допомоги з 1 квітня по 10 травня 2014 року проводиться Всеукраїнській місячник Червоного Хреста під гаслом «Місія доброчинності».

Звертаємось до вас, шановні добродії, взяти участь у благодійній акції Товариства. Допоможемо тим, хто поруч з нами, кому наша спільна турбота найнеобхідніша.

Ваші благодійні внески будуть використані для:

• придбання продуктів харчування, медикаментів, предметів першої необхідності, засобів гігієни для підопічних Товариства із числа інвалідів, хворих, багатодітних сімей, дитячим притулкам та інтернатам;
  • створення банку одягу;
  • надання допомоги потерпілим під час надзвичайних ситуацій;
  • розширення та вдосконалення діяльності патронажної служби медичних сестер Червоного Хреста, які обслуговують одиноких непрацездатних людей на дому.

Якщо кожен із нас зробить бодай незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя за нашої участі стане більше!

Приєднуйтесь до нас! Творімо добро спільно!

Найближчі події