06.07.2018 633

Всеукраїнський конкурс відеоробіт "Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям"

Подію завершено

Національний авіаційний університет спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» організовують Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям».

Основними завданнями Конкурсу є: ознайомлення з діяльністю Національного авіаційного університету; сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі; привернення уваги молоді на отримання інженерної освіти в авіаційній галузі України і залучення талановитої молоді до роботи в авіабудівному комплексі України; розвиток соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Роботи учасників приймаються до 24 вересня 2018 року. Підбиття підсумків конкурсу у жовтні 2018 року.

Умови та деталі проведення конкурсу

Найближчі події