25.04.2018 2044

Всеукраїнська студентська наукова конференція

Подію завершено

Уманський національний університет садівництва проводить студентську наукову

конференцію, приурочену 215-річчю від дня

народження О.Д. Нордмана

25 квітня 2018 року

Доповідачі матимуть змогу виступити з доповідями на секціях:

Факультет агрономії: агрохімії і ґрунтознавства; генетики, селекції рослин та біотехнології; загального землеробства; рослинництва.

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин: плодівництва і виноградарства; овочівництва; захисту і карантину рослин; мікробіології, біохімії і фізіології рослин; хімії; екології та безпеки життєдіяльності.

Факультет лісового і садово-паркового господарства: лісового господарства; садово-паркового господарства; геодезії картографії та кадастру; фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін.

Інженерно-технологічний факультет: технології зберігання і переробки зерна; технології зберігання і переробки плодів та овочів; процесів, машин та обладнання АПВ; прикладної інженерії та охорони праці; математики і фізики.

Факультет менеджменту: публічного управління та адміністрування; менеджменту; менеджменту ЗЕД; логістики; туризму; готельно-ресторанної справи; народознавства; правових дисциплін; англійської мови; німецької мови; української мови; французької мови; латинської мови.

Факультет економіки і підприємництва: економіки; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; обліку і оподаткування; маркетингу; фінансів, банківської справи та страхування; економічної кібернетики та інформаційних систем.

Вимоги до оформлення матеріалів студентської наукової конференції та анкета учасника.

Найближчі події