08.04.2015 1839

Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка

Подію завершено

Уманський національний університет садівництва проводить студентську наукову конференцію, присвячену 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка.

Матеріали конференції, у вигляді тез доповідей, будуть надруковані після її проведення у Збірнику студентських наукових праць університету та розіслані учасникам до 1 травня 2015 року. Матеріали подаються на електронних носіях. Автор несе відповідальність за якість електронного варіанту. У „Збірник” подаються раніше не опубліковані наукові праці з актуальних питань, що відповідають тематиці конференції. Відхилені матеріали не рецензуються і не повертаються.

Найближчі події