Анонсувати подію або захід

Вчена рада університету

12.12.2017

 12.12.2017 р.                                  1300                            Читальна зала

 

Порядок денний: 

1.

Затвердження Правил прийому до Уманського національного університету садівництва в 2018 році.

 

Доп.: відповідальний   секретар   приймальної  комісії, доцент Коротєєв М.А.

2.

Затвердження Правил прийому до ВСП Уманського національного університету садівництва в 2018 році.

 

Доп.: директори ВСП Уманського національного університету садівництва.

3.

Фінансовий звіт Уманського НУС за 2017 рік.

 

Доп.: головний бухгалтер Лиса Н.В.

4.

Про роботу  спеціалізованих вчених рад. 

 

Доп.: голови спеціалізованих вчених рад.

5.

Звіти докторантів:

1) звіт докторантки третього року навчання Мельник Людмили Юріївни;

2) звіт докторанта третього року навчання Єщенка Олексія Володимировича;

3) звіт докторанта другого року навчання Любича Віталія Володимировича.

6.

Про роботу бібліотеки.

 

Доп.: директор бібліотеки Сомова Н.Д.

7.

Конкурсні справи:

1)  обрання на посаду декана факультету лісового і садово-паркового господарства доктора сільськогосподарських наук, професора Поліщука Валентина Васильовича;

2)  обрання на посаду завідувача кафедри садово-паркового господарства доктора сільськогосподарських наук, професора Балабака Анатолія Федоровича;

3)  обрання на посаду доцента кафедри садово-паркового господарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Варлащенко Людмили Григорівни;

4)  обрання на посаду доцента кафедри лісового господарства  кандидата сільськогосподарських наук Іващенко Ірини Євгеніївни;

5)  обрання на посаду доцента кафедри лісового господарства кандидата сільськогосподарських наук, доцента Іщук Галини Петрівни;

6)  обрання на посаду доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру (0,5 ставки)  кандидата технічних наук, доцента Романчука Степана Васильовича;

7)  обрання на посаду завідувача кафедри рослинництва доктора сільськогосподарських наук, професора Яценка Анатолія Олексійовича;

8)  обрання на посаду професора кафедри рослинництва (0,5 ставки) доктора сільськогосподарських наук, професора Терещенка Юрія Федоровича;

9)  обрання на посаду доцента кафедри рослинництва (0,75 ставки) кандидата сільськогосподарських наук, доцента Новака Василя Григоровича;

10)         обрання на посаду професора кафедри агрохімії та грунтознавства  (0,5 ставки) кандидата сільськогосподарських наук, професора Недвиги Миколи Васильовича;

11)         обрання на посаду доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології кандидата сільськогосподарських наук Полянецької Ірини Олегівни;

12)         обрання на посаду доцента кафедри економіки кандидата технічних наук, доцента Гринчака Миколи Васильовича;

13)         обрання на посаду доцента кафедри економіки кандидата економічних наук, доцента Котвицької Наталії Миколаївни;

14)         обрання на посаду доцента кафедри економіки кандидата історичних наук, доцента Фицик Лариси Анатоліївни;

15)         обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних наук, доцента Аніщенко Галини Юріївни;

16)         обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних наук, доцента Бечка Валентина Петровича;

17)         обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних наук, доцента Оляднічук Наталії Володимирівни;

18)         обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних наук, доцента Панкратової Лесі Анатоліївни;

19)         обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних наук Ратушної Ольги Павлівни;

20)         обрання на посаду доцента кафедри обліку і оподаткування кандидата економічних наук, доцента Шевченко Наталії Олександрівни;

21)         обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук, доцента Лементовської Валентини Анатоліївни;

22)         обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук, доцента Макушок Ольги Василівни;

23)         обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук, доцента Невлад Віри Федорівни;

24)         обрання на посаду доцента кафедри маркетингу кандидата економічних наук, доцента Харенка Андрія Олександровича;

25)         обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук Барабаш Лесі Віталіївни;

26)         обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук, доцента Боровика Петра Миколайовича;

27)         обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук, доцента Колотухи Сергія Миколайовича;

28)         обрання на посаду доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування кандидата економічних наук Прокопчук Олени Тодорівни;

29)         обрання на посаду доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кандидата економічних наук, доцента Пархоменко Людмили Андріївни;

30)         обрання на посаду доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кандидата економічних наук, доцента Ткачук Світлани Петрівни;

31)         обрання на посаду доцента кафедри менеджменту кандидата економічних наук, доцента Альошкіної Людмили Петрівни;

32)         обрання на посаду доцента кафедри менеджменту кандидата економічних наук, доцента Клименко Лідії Василівни;

33)         обрання на посаду доцента кафедри публічного управління та адміністрування кандидата сільськогосподарських наук, доцента Василенка Олександра Петровича;

34)         обрання на посаду доцента кафедри публічного управління та адміністрування кандидата сільськогосподарських наук, доцента Дяченка Миколи Івановича;

35)         обрання на посаду доцента кафедри публічного управління та адміністрування кандидата економічних наук, доцента Митяй Оксани Василівни;

36)         обрання на посаду доцента кафедри публічного управління та адміністрування кандидата економічних наук, доцента Світового Олександра Михайловича;

37)         обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін (0,75 ставки)  кандидата юридичних наук, доцента Білошкурської Зінаїди Павлівни;

38)         обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін  кандидата історичних наук Гарбар Ольги Петрівни;

39)         обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін (0,75 ставки) кандидата історичних наук, доцента Пахольчука Івана Степановича;

40)         обрання на посаду доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін кандидата педагогічних наук, доцента Поліщук Олени Анатоліївни;

41)          обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук Коваленко Любові Григорівни;

42)         обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук, доцента Кожухівської Раїси Борисівни;

43)         обрання на посаду доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи кандидата економічних наук Нагернюк Діани Валентинівни;

44)         обрання на посаду доцента кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин кандидата біологічних наук, доцента Очеретенко Людмили Юхимівни;

45)         обрання на посаду доцента кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин кандидата сільськогосподарських наук, доцента Розборської Лариси Василівни;

46)         обрання на посаду доцента кафедри захисту і карантину рослин  (0,5 ставки) кандидата сільськогосподарських наук, доцента Шевченко Жанни Петрівни;

47)         обрання на посаду доцента кафедри овочівництва кандидата сільськогосподарських наук  Воробйової Наталії Василівни;

48)         обрання на посаду доцента кафедри плодівництва і виноградарства кандидата сільськогосподарських наук  Слободяник Людмили Михайлівни;

49)         обрання на посаду доцента кафедри плодівництва і виноградарства (0,5 ставки) кандидата сільськогосподарських наук, доцента Яковенка Романа Володимировича;

50)         обрання на посаду професора кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів (0,25 ставки) доктора сільськогосподарських наук, професора Найченка Володимира Михайловича;

51)         обрання на посаду доцента кафедри математики і фізики (0,5 ставки) кандидата фізико-математичних наук, доцента Побережця Івана Івановича;

52)         обрання на посаду доцента кафедри процесів, машин та обладнання АПВ кандидата технічних наук, доцента Войтіка Андрія Володимировича;

53)         обрання на посаду доцента кафедри процесів, машин та обладнання АПВ кандидата сільськогосподарських наук Головатюка Анатолія Анатолійовича;

54)         обрання на посаду доцента кафедри процесів, машин та обладнання АПВ кандидата технічних наук Лісового Івана Олександровича;

55)         обрання на посаду доцента кафедри процесів, машин та обладнання АПВ кандидата технічних наук Оляднічука Руслана Васильовича;

56)         обрання у вченому званні доцента кафедри садово-паркового господарства кандидата сільськогосподарських наук Осіпова Михайла Юрійовича;

57)         обрання у вченому званні доцента кафедри економіки кандидата економічних наук Ревуцької Алли Олександрівни;

58)         обрання у вченому званні доцента кафедри економіки кандидата економічних наук Смолій Людмили Василівни;

59)         обрання у вченому званні доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру кандидата економічних наук Удовенко Ірини Олександрівни.

8.

Поточні питання.

 

Переглядів - 330

top