12.09.2017 506

Стажування на базі Університету Collegium Civitas

Подію завершено

Програма стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування: «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. 20-25 листопада 2017 р.

Учасникам видається сертифікат на 108 годин (два національних кредити або три кредити ECTS).

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково -дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування

Найближчі події